HIFU   (High  Intensity Focused Ultrasound)- System opierający się na zastosowaniu silnie skupione fali dźwiękowej.Jest to jedna z najnowocześniejszych metod niechirurgicznej poprawy wyglądu.

Dzięki zastosowaniu systemu punktów energetycznych emitowanych w niewielkiej odległości od siebie pozwala na uzyskanie  maksymalnej wydajności zabiegowej, maksymalnej głębokości działania bez termicznego uszkodzenia tkanek.

W efekcie uzyskujemy efekt odbudowania włókien kolagenowych,odbudowę struktury skóry,poprawa owalu twarzy,ujędrnienie skóry.

Urządzenie jest w stanie wygenerować natychmiastowy skurcz,neokolageneze,elastogeneze,pozwalając jednocześnie na wpływ na wszystkich poziomach naskórek, skóra właściwa,lifting powierzchniowych mięśni.Ten ostatni ma zasadnicze znaczenie w liftingu twarzy. Maksymalna głębokość działania tej technologii sprzyja odbudowie tkanek.

Temperatura powstała w efekcie zastosowania technologii HIFU może wynieść 65-70 stC.Powstałe w ten sposób mikrouszkodzenia zwiększają naturalną zdolność regeneracji tkanek.

 

 

Zabieg powinien być dostosowany do potrzeb i oczekiwań klienta, a parametry zabiegowe do partii zabiegowej i kondycji skóry.

Efektywność zabiegu zalezy od wielu czynników takich jak wiek,skłonności organizmu do regeneracji.

Efekty zabiegowe oceniane są po około 6-8 tygodniach od zabiegu , a na koncowe efekty czekamy nawet do 5-ciu miesięcy.

 

HIFU pozwala na uzyskanie niechirurgicznego liftingu twarzy, wymodelowanie owalu , zagęszczenie i poprawę kondycji skóry.

Doskonale sprawdza się w przypadku eliminacji depozytów tkanki tłuszczowej i przy eliminacji zrostów.

 

 

 

 

CENA ZABIEGU OKOLICY OKA: 550 ZŁ

HBT Clinic

+48 728 915 008

HBT Clinic

ZAPRASZAMY DO SALONU

Created with Webwave CMS

HBT Clinic

ul.Witosa 2

41-200 Sosnowiec

t: +48 728 915 008

e: kontakt@hbtclinic.pl